Pedicure klasyczny

W trakcie zabiegu pedicure zadbamy o Twoje stopy, w skład zabiegu wchodzi: opracowanie płytki paznokcia, wycięcie skórek, usunięcie martwego zrogowaciałego martwego naskórka z podeszwy stóp, na koniec aromatyczny piling owocowy oraz głęboko nawilżająca maska do stóp, na której wykonujemy relaksujący masaż. To wszystko sprawia, że Twoje stopy utrzymają na długo efekt świeżości i nawilżenia. Pedicure wykonujemy metodą frezarkową, która gwarantuje najmniejsze odbudowywanie się martwego naskórka na podeszwie stopy.

cena pełnego zabiegu 75 PLN

Pedicure leczniczy

Podstawowy pedicure podologiczny inaczej leczniczy czy medyczny, to połączenie pedicure pielęgnacyjnego ze specjalistyczną, odpowiednio dobraną metodą usuwania wszelkich problematycznych zmian skóry stóp oraz paznokci. Podczas trwającego ok. 90 min. zabiegu, oceniamy stan skóry stóp i paznokci. Następnie przystępujemy do wykonania zabiegu, na który składa się: kąpiel z dodatkiem soli zmiękczających, odsunięcie i usunięcie skórek, obcięcie i opiłowanie paznokci, wypolerowanie płytki paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka z podeszwy stóp, usunięcie modzeli, odcisków, wykonanie tamponady. Po zakończonym zabiegu dobieramy i wmasujemy odpowiedni preparat pielęgnacyjny.

Zabieg podstawowego pedicure leczniczego zalecany jest dla diabetyków, osób, które borykają się z hiperkeratozą genetyczną, pękającymi piętami, przerostem płytki paznokciowej, z nadwagą, kobiet w ciąży, sportowców oraz wszystkich tych, którzy chcieliby zadbać o stopy w sposób profesjonalny.

Cena zabiegu od 75 PLN

Zabieg parafinowy na stopy

Zabieg parafinowy stóp jest zabiegiem odżywczym, który ma za zadanie przywrócić naszym stopom zdrowy wygląd. Odprężający, ciepły, intensywnie nawilżający zabieg szczególnie przydatny zimą. Parafina pozwala pozbyć się suchej, spierzchniętej skóry i działa terapeutycznie na bolące stawy.

Zabieg rozpoczyna się od peelingu, następnie wmasowywane są regenerujące preparaty bogate w substancje aktywne i stopy pokrywane są warstwami ciepłej, odpowiednio spreparowanej parafiny. Tak przygotowane stopy, otulone w ocieplającą otulinę, regenerują się i wzmacniają w ciągu 20..30 minut.

Rozgrzana, płynna parafina wygładza i pojędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej. Nasze stopy będą zadbane i odżywione.

Wskazaniem do zabiegu parafinowego jest szorstka, przesuszona skóra, utrata elastyczności, stopy po odmrożeniach, podrażnienia i zmęczenie spowodowane uciskiem butów.

Cena zabiegu 50 PLN

Pielęgnacja paznokci stóp

Polega na skróceniu i modelowaniu paznokci oraz usunięciu skórek. Pedicure ten obejmuje: namoczenie stóp skracanie paznokci, wygładzenie powierzchni paznokci, zmiękczanie i usuwanie skórek oraz w wybranej opcji lakierowanie paznokci. Na koniec zabiegu aplikowany jest odpowiedni preparat pielęgnacyjny. Paznokcie malujemy tradycyjnymi lakierami, hybrydowo lub żelumjemy.

Zabieg polecany dla osób które chcą odświeżyć efekt pełnego pedicure lub okazjonalnie zadbać o piękny wygląd paznokci.

cena z malowaniem klasycznym 40 PLN

cena z malowaniem hybrydowym lub żelowanie 110 PLN