Opti-firm - zabieg poprawiający kontur oka REPECHAGE

Zabieg Opti Firm Eye Contur został stworzony po to, aby oczy były pełne blasku i zdrowia, bez widocznych zmarszczek, sińców i opuchnięć!

Wyjątkowa kompozycja przeciwutleniaczy chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi i utrzymuje skórę świeżą jeszcze długo po zabiegu. Zabieg oparty jest na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie pielęgnacji skóry i klinicznie potwierdzonych składnikach. Peptydy pochodzenia morskiego, ujędrnią skórę i zniwelują zmarszczki delikatnej okolicy oczu. Chryzyna i miłorząb japoński , o właściwościach drenujących, zwalczą opuchliznę i podkrążenia. Algi Laminaria Digitata, Chondrus Crispus, Ulwa Lactuca (Aosa) głęboko nawilżają i odżywiają skórę. Natomiast lukrecja i ogórek rozjaśnią i odświeżą okolicę oczu.

Częstotliwość stosowania: zabieg polecany jest zawsze wtedy, kiedy potrzebuje tego okolica oczu, przed wielkim wyjściem lub w serii raz w tygodniu, aż do uzyskania pożądanych efektów.

Korzyści po zabiegu to: brak podkrążonych i opuchniętych oczu, skóra staje się rozświetlona i odświeżona, znaczna poprawa konturu oka, głębokie nawilżenie i odżywienie oraz ujędrnienie i wygładzenie

cena zabiegu 90 PLN

cena zabiegu jako dodatek do zabiegu na twarz 70 PLN

czas zabiegu ok 30 minut

Regulacja brwi

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Nie powinno się ingerować zbyt mocno w naturalny kształt brwi, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Dobrze dobrany kształt brwi poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy, sprawi że spojrzenie stanie się wyraziste. Dobrze wystylizowane brwi stanowią ważną oprawę oczu, korygują rysy twarzy, a nawet odejmują lat. Niedoceniane i często pomijane w makijażu. Są tak samo ważne jak rzęsy i usta. Bo bez zadbanych brwi twarz wygląda bez wyrazu. Dzięki makijażowym trikom nawet delikatne i jasne staną się naszym atutem. Do wyboru mamy kredki, cienie do brwi, lub wykonanie henny, która nadaje im kolor na dłużej. Jednak zanim je podkreślimy, najpierw trzeba nadać im odpowiedni kształt.

Cena zabiegu 10 PLN

Henna brwi i rzęs

Zabieg Upiększający okolice oczu (Henna) używana była już we wschodnich cywilizacjach. Obecnie przeżywa swój renesans. Brwi i rzęsy to bardzo ważne elementy na naszego wizerunku. Dobrze wyregulowane brwi i właściwe podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, nie tylko „otwierają” oko, ale również sprawiają, że makijaż staje się bardziej atrakcyjny. Henna wykonywana jest w celach estetycznych. Wśród dostępnych na rynku środków do farbowania brwi i rzęs mamy preparaty syntetyczne i roślinne. Prawidłowa regulacja brwi wydobędzie piękno Twoich oczu, podkreśli lub złagodzi rysy twarzy. Twoje brwi powinny być naturalne i wyraźne. Pomogę Ci okiełznać zbyt niesforne włoski, przyciemnić zbyt jasne, mało wyraziste, optycznie zagęścić lub delikatnie przedłużyć rzadkie, cienkie, nieregularne brwi. Do barwienia brwi stosujemy wysokiej jakości preparaty gwarantujące jak najbardziej naturalny efekt. Możemy odkryć naturalne piękno swoich rzęs podkreślając je henną. Henna na rzęsach to duże udogodnienie na basenie, w saunie i tuz po przebudzeniu.

Cena henny brwi i rzęs 20 PLN

Cena henny brwi/rzęs 15 PLN