Dla Panów

Nic tak nie dodaje mężczyźnie uroku i charakteru jak dobrana do stylu i urody fryzura. Strzyżenie to sztuka a dobry fryzjer męski to rzadkość – wiemy to i dlatego zapraszamy Cię do naszego Salonu, gdzie o Twoją fryzurę zadbają nasi specjaliści – szybko i profesjonalnie.

Bogata oferta usług, najwyższej jakości produkty oraz kunszt naszych specjalistów sprawiają, że poczujesz się wyjątkowo. Oferujemy pełen zakres męskich strzyżeń i stylizacji poprzedzonych diagnozą i uzupełnionych o relaksacyjny masaż przy myciu włosów – nic dodać nic ująć.

cana strzyżenia maszynką 16 PLN

cena strzyżenia maszynką i nożyczkami 20 PLN

cena strzyżenia nożyczkami 25 PLN

Tonowanie siwizny

Siwe włosy dodają uroku i elegancji, są jednak równocześnie oznaką starzenia się. Panom, którzy chcą w dyskretny i naturalny sposób zatuszować siwiznę, proponujemy zabieg tonowania siwizny – nowoczesny, skuteczny i szybki.

Zabieg jest dedykowany dla mężczyzn, którzy chcą zatuszować siwe włosy, a zarazem zachować zdrowy, naturalny i atrakcyjny wygląd – bez sztucznych refleksów. Polega na regeneracji i wzmocnieniu włosów, przyciemnieniu siwych pasm i rewitalizacji włókna włosa. Zmiana jest wyraźna, ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów klienta. Tonowanie nie pozostawia odrostów i nie tworzy efektu „farbowania” ani zmiany koloru.

cena zabiegu ze strzyżeniem 50 PLN

Fryzury i stylizacje ślubne

Wiemy, że to jeden z tych dni, kiedy wyjątkowo zależy Ci na doskonałym wyglądzie. Aby sprostać różnorodnym potrzebom i najwyższym wymaganiom, stworzyliśmy bogatą ofertę ślubną – od pakietów podstawowych obejmujących strzyżenie i układanie włosów po zestawy VIP wzbogacone o manicure, pedicure, pielęgnację twarzy i masaż. Wykonania finalne poprzedzone są zabiegami próbnymi, które mogą być wykonywane dużo wcześniej lub na kilka dni przed ślubem, a w jego dniu Twój pobyt w Salonie organizujemy w taki sposób, żeby perfekcyjnie wpasować się w Twój napięty terminarz. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące naszej oferty ślubnej:

PAKIET I: strzyżenie i układanie włosów w dniu ślubu i manicure 55 PLN

PAKIET II: strzyżenie i układanie włosów w dniu ślubu; manicure i pedicure 120 PLN

PAKIET III: strzyżenie i układanie włosów w dniu ślubu; manicure, pedicure i pielęgnacja twarzy 290 PLN

(zabieg dobierany jest do potrzeb skóry, wymagana jest wizyta w celu ich ustalenia najpóźniej 2 tygodnie przed ślubem)

Zabiegi na twarz

Zdrowa i zadbana skóra to podstawa atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia. Dbając o zdrowy styl życia nie można więc zapomnieć o zdrowym wyglądzie twarzy, która u mężczyzn narażona jest na podrażnienia podczas golenia. W naszym salonie oferujemy pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczanie, odżywianie, nawilżanie. Wszystkie wykonywane są przez naszych doświadczonych specjalistów i oparte na najwyższej jakości profesjonalnych kosmetykach czołowej amerykańskiej marki Repechage.

Depilacja męska

Opalona i gładka klatka piersiowa staje się powoli normą. Depilację męskiego ciała najlepiej jest wykonać woskiem. Nie każdy mężczyzna musi wyglądać jak model, ale miło jest popatrzeć na zadbanych facetów. Niektórych panów obfite owłosienie naprawdę męczy i oszpeca. Niehigienicznie wyglądają też włoski wyrastające z nosa albo uszu. Na rynku są już dostępne specjalne trymery, które je szybko usuną. Jeżeli panowie chcą się pozbyć zbędnych włosków z klatki piersiowej albo po prostu pragną sprawdzić jak będą wyglądać bez obfitego owłosienia, mają na to kilka sposobów. Mogą sięgnąć po maszynkę (niestety włoski szybko odrosną) albo po depilatory chemiczne (te też nie są zbyt trwałe). Najpewniejszy jest wosk, bo ma długotrwałe działanie i jest dość łatwy w użyciu. Trzeba tylko zacisnąć zęby, bo może boleć. Z czasem jednak depilacja wykonywana regularnie osłabia włosy i staje się praktycznie bezbolesna.

ceny depilacji uzaleznione są od depilowanej powieszchni oraz rodzaju wosku, ceny podane niżej są cenami orientacyjnymi

depilacja klatki piersiowej/pleców 40-80 PLN

depilacja nóg 50-100 PLN

depilacja pach 30-40 PLN

depilacja uszu 15-20 PLN

depilacje innych miejsc do wycenny indywidualnej

Manicure i Pedicure

Zadbane dłonie i stopy to wizytówka nowoczesnego mężczyzny. Pielęgnacja tych stref to podstawa atrakcyjnego, estetycznego wyglądu. Zabiegi manicure i pedicure polegają na usunięciu zrogowaciałego naskórka, wygładzeniu skóry oraz wyczyszczeniu i nadaniu eleganckiego kształtu i zdrowego wyglądu paznokciom.

Pedicure klasyczny 70 PLN

Pielęgnacja paznokci stóp 30 PLN

Manicure klasyczny 30 PLN

Zabieg SPA na dłonie/stopy 30/35 PLN

Zabieg parafinowy z opracowaniem płytki paznokciowej 50 PLN