Przekłuwanie systemem STUDEX® PLUS

Chcesz przekłuć uszy? Nie idź gdziekolwiek. Jako partnerzy firmy Studex korzystamy z naszych nowoczesnych instrumentów i oferujemy najnowsze technologie, sterylną obsługę oraz wspaniałe kolczyki.

Od ponad trzech dekad marka STUDEX® jest znakiem doskonałych systemów do przekłuwania uszu na świecie. Produkty STUDEX® są rozpoznawane na sześciu kontynentach jako najlepsze dostępne systemy do przekłuwania uszu.

Wszystkie kolczyki STUDEX® do przekłuwania uszu są wykonane z najlepszej jakości nieprzetworzonej stali chirurgicznej. Kolczyki STUDEX® są produkowane w fabryce w Los Angeles w Kalifornii. Wszystkie kolczyki STUDEX® do przekłuwania uszu są produkowane, pakowane i sterylizowane zgodnie z normami Instytutu Żywności i Leków Stanów Zjednoczonych (F.D.A.) oraz normami Unii Europejskiej (E.C.)

Nie przekłuwamy uszu dzieciom poniżej 6 miesiąca życia.

Osoby niepełnoletnie, w celu przekłucia uszu powinny się zgłosić z opiekunem prawnym, lub miec przy sobie podpisaną przez opiekuna zgodę. Formulaż zgody można pobrać poniżej.

cena przekłucia uszu 40 PLN

cena płynu do pielęgnacji uszu po przekluciu 10 PLN

cena dodatkowej pary kolczykow 30 PLN

Wiele mam pyta nas jaki jest najlepszy wiek na przekłucie dziecku uszu. Niektóre z nich martwią się, że przekłucie może boleć. Oczywiście wszyscy postrzegamy ból inaczej, jednak w przypadku Systemu STUDEX® PLUS dla większości osób moment przekłucia uszu jest prawie nieodczuwalny. Podobnie jak w przypadku wizyty u lekarza zmartwienie u dzieci powoduje raczej fakt postawienia ich w nieznanej dotąd sytuacji. Możesz oszczędzić dziecku niepotrzebnych obaw unikając słów, które mogą je przestraszyć, takich jak „przekłuwanie” czy „pistolet”. W zamian powiedz coś w stylu “Chodźmy po twoje kolczyki” albo, że specjalista od przekłuwania uszu ma “mały przyrząd do zakładania kolczyków”. Dzieci są podekscytowane kolczykami, zwłaszcza jeśli mogą pomóc wybrać je samodzielnie. Profesjonaliści korzystający z produktów firmy Studex są dobrze wyszkoleni. Wykorzystują wyłącznie nasze sterylne i hipoalergiczne kolczyki do przekłuwania.