Stylizacje włosów

Nawet super fryzury nie sprawiają nam przyjemności, jeśli mamy kłopoty z jej stylizacją. Musisz się liczyć z tym, że najpóźniej sześć do ośmiu tygodniu po ostatnim strzyżeniu zmieni się wygląd i proporcje fryzury. Stylizacja włosów bywa wówczas kłopotliwa.

Jeśli Twoja fryzura ma odpowiedni kontur to dopiero odpowiednia stylizacja włosów nada kosmykom połysk i sprężystość. Stylizacja włosów nie oznacza jednak konieczności dokładnego układania każdego włoska. Jeśli na przykład używasz wałków, weź tylko sześć, a najwięcej osiem sztuk, i nie nawijaj na nie wilgotnych włosów, gdyż po wysuszeniu zrobią się sztywne. Chcesz podwyższyć fryzurę z tyłu głowy? W takim razie nawiń włosy na duży wałek i pozostaw go na włosach podczas układania reszty fryzury. Dzięki temu unikniesz tapirowania.

Stylizacja włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskiem pomoże Ci dobrać odpowiednią dla ciebie, podkreślić Twoje walory oraz dopasować odpowiednie produkty do układania własów. W przypadku ważnych spotkań (zebrań w pracy, spotkań z przyjaciółmi), warto oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o trwałość i nieskazitelność fryzury.

W zakres usług stylizacji włosów wchodzą: modelowanie (na szczotkę, walki i prostownicę), fryzury czesane (plecionki, koki) oraz stylizacje łączone (loki, fale z plecionkami i kokami).